INSTYTUT DENTALWAY

Adres: al. Solidarności 117 lok. 410, kod pocztowy 00-140 Warszawa


Obsługa klientów / Informacje nt. szkoleń / Informacje nt. dotacji

Kontakt do biura : kontakt@dentalway.pl

Ewelina Grabowska: tel. 733 203 682, e-mail: ewelina@dentalway.pl

Katarzyna Mikulak:tel. 731 644 255 e-mail: katarzyna@dentalway.pl

Anna Soćko:tel. 883 613 100 e-mail: anna@dentalway.pl


Obsługa techniczna szkoleń / Pisanie wniosków o dotacje / Rozliczenia projektów UE

Dział szkoleń i dotacji szkolenia@dentalway.pl

Dorota Jaworska: tel. 577 644 255, e-mail: dorota@dentalway.pl

Patrycja Koczwara: tel. 883 613 100, email: patrycja@dentalway.pl


Dla osób chcących się zarejestrować na szkolenie

Prosimy o wpłatę na konto: 89 1140 2004 0000 3002 7609 4614

W tytule przelewu prosimy o podanie nazwy szkolenia oraz terminu rezerwacji.

KONIECZNIE PROSIMY O PODANIE NUMERU NIP DO FAKTURY I ADRESU EMAIL

Prosimy o przesłanie danych do rachunku na adres: biuro@dentalway.pl

W przypadku zamknięcia listy informacje podamy na stronie.