Galeria

Wideo

Współpraca DentalWay z Fundacją BE ACTIVE DENTIST


BE ACTIVE DENTIST to wyjątkowa organizacja skupiająca pasjonatów, którzy swą ideą zarażają lekarzy w całej Polsce i poza jej granicami.

Misją Be Active Dentist jest, kształtowanie właściwej postawy zawodowej przyszłych absolwentów Uczelni Medycznych. Naszym celem: łączenie czasu relaksu z czynnym wypoczynkiem i poszerzaniem umiejętności praktycznych, niezbędnych w pracy lekarza stomatologa.

Organizowane przez nas szkolenia mają za zadanie zapoznać studentów i absolwentów Uczelni Medycznych z najnowszą wiedzą z zakresu stomatologii, intensyfikując jednocześnie działania doskonalące umiejętności praktyczne. W trakcie prowadzonych zajęć, wskazujemy przyszłym dentystom, jak właściwie wykorzystać czas relaksu ze wskazaniem na czynny odpoczynek w takich dyscyplinach jak; żeglarstwo, narciarstwo, nurkowanie, windsurfing, jazda konna, wspinaczka skałkowa.

Be Active Dentist uczy studentów i absolwentów zachowań prozdrowotnych, które już teraz „zakodowane”, w przyszłości będą procentować satysfakcją i wysokim samopoczuciem zadowolenia w długoletniej realizacji misji Lekarza Stomatologa.

Kamil Kuczewski

Trener, doradca

Prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu komunikacji z pacjentem w gabinecie stomatologicznym.

Twórca projektu DentalWay – kompleksowego programu rozwoju placówki stomatologicznej, który polega na spełnianiu potrzeb i dostarczaniu wszelkich rozwiązań do gabinetów stomatologicznych. Elementami projektu sa m.in. szkolenia, pozyskiwania dotacji z UE, analizy finansowe, badania tajemniczego pacjenta.

Od 2005 roku specjalizuje się w psychologii osiągnięć, skutecznej komunikacji oraz efektywnym zarządzaniu.