O nas

Kamil Kuczewski

DentalWay to unikalny projekt edukacyjno-consultingowy realizowany od lat w branży stomatologicznej. Oparty jest o bogate doświadczenie menagerskie, autorytet najlepszych praktyków oraz wnikliwą analizę potrzeb rynkowych. Fundamentami filozofii DentalWay są zdrowe relacje, bez których – w naszej opinii – trudno o końcowy sukces. Celem naszych wysiłków jest zawsze rozwój. Wierzymy, że nawet mała zmiana może być początkiem wielkiej transformacji.

Wieloletnia działalność na rynku pozwala nam na bezbłędne odczytywanie potrzeb naszych Klientów. To podstawa udanej współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że bywają sytuacje, w których – przynajmniej na początku – trudno o określenie celów. To dla nas żaden problem. Nie mamy jednak wątpliwości, że funkcjonalności zawarte na stronie internetowej (Autodiagnoza, Drogowskaz sukcesu) pozwolą na skuteczną identyfikację potrzeb.

DentalWay skupia się na kompleksowej dostawie „produktów” dla uczestników branży dentystycznej. Nie ma takich, których nie możemy dostarczyć.

Najmocniej czujemy się w rozwijaniu kompetencji komunikacyjnych i biznesowych czy marketingowym rozwoju praktyk oraz zespołów stomatologicznych. Skutecznie uczymy podejmowania dobrych decyzji. Z powodzeniem realizujemy szkolenia kliniczne stawiając na ich warsztatowy oraz biznesowy aspekt. Gwarantem jakości wszystkich szkoleń DentalWay są doświadczeni wykładowcy. Pomagamy także właścicielom praktyk w poszukiwaniu personelu. To skomplikowany, wielofazowy proces, podczas którego liczy się każdy detal.

Chcemy, aby polskie praktyki stomatologiczne były interdyscyplinarnie doskonałe. Lata doświadczeń pozwoliły nam zbudować siatkę wartościowych kontaktów, dzięki której możemy rozszerzać nasze usługi. DentalWay może być partnerem na każdym etapie działalności biznesowej lekarza dentysty – od wyboru lokalizacji gabinetu, prac architektonicznych, wyposażenia, budowy stron internetowych, prowadzenia mediów społecznościowych, dental pr oraz wielu innych.

Kamil Kuczewski, twórca projektu DentalWay

Eksperci DentalWay

dr n. med. Karolina Mazurek

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskiej Akademii Medycznej w 2007 roku. Podczas stażu podyplomowego rozpoczęłam pracę w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, najpierw w Studenckim Kole Naukowym, a następnie jako doktorant. Od początku pracy zawodowej interesowałam się estetycznymi uzupełnieniami ceramicznymi oraz materiałami stosowanymi w kompleksowej rekonstrukcji twardych tkanek zębów. Pracę doktorską zatytułowaną: „Badanie wytrzymałości połączenia adhezyjnego z tkankami twardymi zęba materiałów ceramicznych stosowanych…

lek. dent. Iwona Iwanowicz

Lekarz dentysta, absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku ,specjalizuje się w interdyscyplinarnym leczeniu dysfunkcji czaszkowo-żuchwowych i kręgosłupowych i szeroko pojętej profilaktyce rozwoju wad zgryzu, twarzoczaszki, wad postawy i stóp. Od 2003 roku prowadzi własną praktykę dentystyczną, a od ponad 8 lat zajmuje się leczeniem dysfunkcji narządu żucia i bardzo ściśle współpracuje z fizjoterapeutą (od lipca 2017roku wspólnie w centrum medycznym stomatologiczno-fizjoterapeutycznym…

mgr fizj. Karol Gorzechowski

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny, hirudoterapeuta. Specjalizuje się holistycznym leczeniu dysfunkcji czaszkowo-żuchwowo-kręgosłupowej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Autor pierwszej na świecie książki pt. “Rehabilitacja stomatologiczna”, w całości poświęconej leczeniu dysfunkcji czaszkowo-żuchwowo-kręgosłupowej. Zawód, który wykonuje to nie tylko moja praca, lecz także pasja, ogromna satysfakcja i realizacja moich marzeń. Moje doświadczenie, profesjonalizm i wiedza zaowocowały otwarciem centrum rehabilitacji w 2011r. Po 6 latach…

lek. dent. Błażej Szczerbaniewicz

Lekarz stomatolog, wykładowca, lider, prowadzący i opiekun klubu dyskusyjnego wg filozofii Spear Education. Lekarz stomatolog specjalizujący się od ukończenia studiów w zaburzeniach czynnościowych narządu żucia i leczeniu interdycyplinarnym. Od 1999 roku związany z European Academy of Craniomandibular Disorders (EACD) i American Academy of Orofacial Pain (AAOP). Prezydent Elekt EACD na lata 2012-2013. Praktyk i ceniony wykładowca m.in. Wydawnictwa Kwintesencja, Dentsply Polska.…

mgr Marek Dornowski

Pomysłodawca, prezes i współwłaściciel Premium Dental Group – spółki, która zbudowała i zarządza placówkami stomatologicznymi Kraina Zdrowego Uśmiechu. Posiada szerokie doświadczenie biznesowe, które wykorzystuje podczas szkoleń. Wśród naszych klientów ceniony za dużą wiedzę i bardzo praktyczne podejście do tematu. Absolwent studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Szkolił się także w ramach Chartered Institute of Marketing. Praktyk i pasjonat…

dyp. hig. Katarzyna Ostrowska

Doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej ratownictwo medyczne, w 2008 r. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym uzyskała tytuł magistra na kierunku zdrowie publiczne. Ukończyła TEB edukacja na kierunku Higienistka Stomatologiczna. W 2013 r. odbyła staż w Manchester w klinice Green Surgery. Od sześciu lat związana z Prywatnym Gabinetem Stomatologiczno-Periodontologicznym w Gorzowie Wlkp. Uczestniczka i prelegentka licznych konferencji, sympozjów,…

Kamil Kuczewski

Trener i doradca, specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji z pacjentem oraz budowania modeli biznesowych w gabinecie stomatologicznym. Od 2009 r. prowadził szkolenia wewnętrzne, a od 2015 r. dla lekarzy dentystów. Gościł na szkoleniach m.in. dla OIL Warszawa, PTTS i Glaxo Smith Cline. Obecnie prowadzi webinary oraz wykłada przedmioty takie jak Tworzenia standardów obsługi pacjenta oraz Monitorowanie i…

DentalWay w mediach

 • 10 składników wpływających na wiarygodność stomatologa i ceny jego usług (dentalradio.pl)
  10 składników wpływających na wiarygodność stomatologa i ceny jego usług (dentalradio.pl)
 • Brak kompetencji w zarządzaniu odbija się na pracy gabinetu (Dentonet.pl)
  Brak kompetencji w zarządzaniu odbija się na pracy gabinetu (Dentonet.pl)
 • Dentysto! Wystąp o dotację na szkolenia, bo będzie za późno (infoDENT24.pl)
  Dentysto! Wystąp o dotację na szkolenia, bo będzie za późno (infoDENT24.pl)
 • Stomatologia, praca: Jak wygląda rozwój zawodowy lekarza dentysty?
  Stomatologia, praca: Jak wygląda rozwój zawodowy lekarza dentysty? (PULS HR)
Opinie

Klienci o nas

Zaraźliwy entuzjazm, młodzieńcza energia i praktyczna wiedza: to wszystko z połączeniu z ogromną otwartością, niezwykłym poczuciem humoru i lekkością interaktywnej komunikacji trenera, tworzy potężny ładunek intelektualny, umożliwiając uczestnikom praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy natychmiast po szkoleniu.

Grzegorz Rosiak

Dental Tribune Polska

Polecamy współpracę z Panem Kamilem wszystkim gabinetom, które potrzebują wsparcia osób znających dobrze rynek stomatologiczny. Pan Kamil ma wiele wartościowych kontaktów, dużą wiedzę z zakresu pozyskiwania nowych pacjentów, bardzo dobrze zna potrzeby lekarzy i personelu oraz wie jak je spełniać, by możliwe było zbudowanie w pełni zmotywowanego zespołu w klinikach stomatologicznych.

Centrum Stomatologiczne Jankowscy

Radom

Profesjonalista, który potrafi przełożyć teorię na praktykę. Doskonały strateg i świetny mówca, przekazujący wiedzę w sposób ciekawy i przystępny. Specjalista w swojej dziedzinie, któremu bez obaw można powierzyć taktykę rozwoju swojej działalności.

lek. dent. Jacek Rożko

Otrzymaliśmy potężną dawkę rzetelnej wiedzy oraz szansę na wprowadzenie jej w życie dzięki ciekawym ćwiczeniom. Wiem jak rozmawiać i na czym się koncentrować, aby każdy pacjent był zadowolony. Forma warsztatów i ćwiczeń w grupach daje możliwość zastosowania w praktyce nowo poznanych technik, dzięki czemu łatwiej je zapamiętać i wykorzystać w codziennej pracy.

Personel kliniki StomaArt

Opole

Chciałam serdecznie podziękować Panu Kamilowi Kuczewskiemu za ponad 6 miesięczną współpracę, konsulting, i zaangażowanie w rozwój moich 2 praktyk stomatologicznych. Otrzymałam pełne wsparcie, bardzo dobre doradztwo i konkretne szczegółowo przedstawione sposoby działania dopasowane do moich aktualnych potrzeb.

Ekodent Clinik

Bydgoszcz

Pan Kamil Kuczewski jest trenerem, który mimo młodego wieku posiada dużą wiedzę fachową. Samo szkolenie, dotyczy obsługi pacjenta, jest omówione szczegółowo z naciskiem kładzionym na kluczowe kwestie wpływające na satysfakcję pacjenta. Podczas trwania szkolenia uczestnicy są zachęcani do aktywnego udziału. Plan szkolenia jest dokładnie przemyślany i zawiera najważniejsze kwestie.

Gabinet Twój Uśmiech

Wrocław

Szkolenie przeprowadzane dla recepcji w naszym ośrodku było na bardzo wysokim merytorycznym poziomie, a przekazane treści dawały rozwiązania najważniejszych problemów występujących na co dzień. Całość szkolenia przebiegała, w bardzo sympatycznej atmosferze. Polecamy te szkolenie każdej placówce jako obowiązkową pozycję.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Samed

Krapkowice

Z Kamilem Kuczewskim współpracujemy od jego początków działania w stomatologii. Dziś widzimy, że na wykłady, które prowadzi przychodzi setki osób, zapraszany jest do robienia szkoleń zamkniętych w całej Polsce, konsultuje znane praktyki i wspiera rozwój wielu gabinetów stomatologicznych. Jest aktywnym członkiem fundacji, osobą, która konsekwentnie buduję swoją markę i dla której liczy się dobro pacjenta, a w szczególności jego zdrowie. Polecamy serdecznie jego osobę.

Be Active Dentist

Fundacja Be Active

Kamil Kuczewski do swoich szkoleń podchodzi z niezwykłym zaangażowaniem i pasją. Wyróżnia się praktycznym podejściem do tematu a także niezbędną wiedzą merytoryczną. Po jego wizytach w naszej klinice zauważyliśmy nie tylko zdecydowaną poprawę kontaktów naszego personelu z pacjentami, ale także wzrost organizacji pracy i umiejętność pokierowania pacjentem w zależności od problemu, z jakim przychodzi. Serdecznie polecamy!

Gabinet Stomatologiczny ELDENT

Sochaczew