Kim jesteśmy

Kamil Kuczewski

DentalWay to unikalny projekt edukacyjno-consultingowy realizowany od lat w branży stomatologicznej. Oparty jest o bogate doświadczenie menagerskie, autorytet najlepszych praktyków oraz wnikliwą analizę potrzeb rynkowych. Fundamentami filozofii DentalWay są zdrowe relacje, bez których – w naszej opinii – trudno o końcowy sukces. Celem naszych wysiłków jest zawsze rozwój. Wierzymy, że nawet mała zmiana może być początkiem wielkiej transformacji.

Wieloletnia działalność na rynku pozwala nam na bezbłędne odczytywanie potrzeb naszych Klientów. To podstawa udanej współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że bywają sytuacje, w których – przynajmniej na początku – trudno o określenie celów. To dla nas żaden problem. Nie mamy jednak wątpliwości, że funkcjonalności zawarte na stronie internetowej (Autodiagnoza, Drogowskaz sukcesu) pozwolą na skuteczną identyfikację potrzeb.

DentalWay skupia się na kompleksowej dostawie „produktów” dla uczestników branży dentystycznej. Nie ma takich, których nie możemy dostarczyć.

Najmocniej czujemy się w rozwijaniu kompetencji komunikacyjnych i biznesowych czy marketingowym rozwoju praktyk oraz zespołów stomatologicznych. Skutecznie uczymy podejmowania dobrych decyzji. Z powodzeniem realizujemy szkolenia kliniczne stawiając na ich warsztatowy oraz biznesowy aspekt. Gwarantem jakości wszystkich szkoleń DentalWay są doświadczeni wykładowcy. Pomagamy także właścicielom praktyk w poszukiwaniu personelu. To skomplikowany, wielofazowy proces, podczas którego liczy się każdy detal.

Chcemy, aby polskie praktyki stomatologiczne były interdyscyplinarnie doskonałe. Lata doświadczeń pozwoliły nam zbudować siatkę wartościowych kontaktów, dzięki której możemy rozszerzać nasze usługi. DentalWay może być partnerem na każdym etapie działalności biznesowej lekarza dentysty – od wyboru lokalizacji gabinetu, prac architektonicznych, wyposażenia, budowy stron internetowych, prowadzenia mediów społecznościowych, dental pr oraz wielu innych.

Kamil Kuczewski, twórca projektu DentalWay