Kamil Kuczewski

Trener i doradca. Prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu komunikacji z pacjentem oraz budowania modeli biznesowych w gabinecie stomatologicznym.

W 2009 r rozpoczął pracę w firmie CSA, która zajmowała się pozyskiwaniem klientów – tam przez 4 lata rozwijał firmę, aż doszedł do poziomu dyrektora zarządzającego, który kierował grupą 70 pracowników firmy. Firma osiągnęła 2 miejsce w obsłudze klienta i sprzedaży w Polsce. W roku 2013 rozpoczął współpracę z gabinetami stomatologicznymi. Prowadził rozwój gabinetów stomatologicznych w gabinetach typu ‘start up’ oraz jednostkach funkcjonujących na rynku od kilkunastu lat. W zakresie jego obowiązków była optymalizacja modeli biznesowych. W roku 2015 r. na bazie swoich dotychczasowych doświadczeń i szkoleń rozpoczął samodzielną edukację lekarzy dentystów rozpoczynając oficjalnie projekt DentalWay, który dynamicznie się rozwija do dziś.  Jest aktywnym członkiem BE ACTIVE DENTIST.

Prowadzi szkolenia od 2009 r. – wpierw szkolenia wewnętrzne, a od 2015 r. dla lekarzy dentystów. Występował i prowadził szkolenia dla m.in. OIL Warszawa, PTTS, Glaxo Smith Cline. Wyprodukował szkolenia on-line.